اشتباهات مردان درانتخاب لباس در فصل پاییز | بیماری

: اشتباهات مردان درانتخاب لباس در فصل پاییز

بعضی مردان در بین لباس پوشیدن دچار مشکلات زیادی می شن و انتخاب لباس واسه اونا سخت و مشکله این افراد اشتباهات زیادی در این مورد مرتکب می شن که می تونه به پوشش اونا لوه مناسبی نده بعضی این اشتباهات رو به همراه روش جانشین در این مطلب گفتیم اشتباهات رایجی مانند :جوراب نپوشیدن،لباسای گلدار پوشیدن، کتانی سفید پوشیدن، شلوار رنگی،  یه لباس خیلی گرم،راه راه سفید و بسیاری ایرادهای پوششی دیگه س که در ادامه مطلب به اونا می پردازیم.

 پاییز فصل غافلگیر کننده ایه از این جهت که یه روز سرد و روز دیگه گرمه و همین موضوع لباس پوشیدن رو سخت می کنه. اما میدونید که چه لباسایی رو باید در فصل پاییز به تن و از پوشیدن کدوم یکی دوری کرد؟ اینجا فهرستی از لباسایی رو که باید در فصل پاییز از پوشیدن اونا دوری کنین، براتون آوردیم.

اشتباه: جوراب نپوشیدن
پاهای بدون جوراب فقط در فصلای بهار و تابستون قشنگتر هستن. اگه می خواین مورد تمسخر بقیه قرار نگیرید، قوزک پاتون رو در فصل پاییز بپوشونین.

جانشین: جورابای پشمی
شاید پوشیدن جورابای پشمی واسه اولایل فصل پاییز خیلی مناسب نباشه اما در اواخر این فصل، از انتخاب اونا احساس رضایت کامل رو می کنین.

اشتباه: لباسای گلدار
لباسای طرح دار و گلدار واسه فصل  هایی چون بهار و تابستون مناسب هستن اما به محض سرد شدن هوا باید دور اونا رو خط بکشین چون هیچ تناسبی با محیط خاکستری دور و بر تون در فصل پاییز ندارن.

جانشین: لباس شطرنجی
لباسای شطرنجی اصلا واسه پاییز ساخته شدن. شما می تونین، پیراهن، پالتو و بهتر از همه کت تون رو شطرنجی انتخاب کنین.

اشتباه: کتانی سفید
شاید کفشای کتاتی سفید از محبوب ترین مدهای بهار و تابستون هستن اما در فصلای سردی که همیشه باران و برف می باره، هیچوقت.

جانشین: بوت
بوت بهترین انتخاب شما در فصلای سرد سال هستش از این جهت که رطوبت رو به خود میگیره و پاهای شما رو گرم، خشک و راحت نگه می داره.

اشتباه: شلوار رنگی
پوشیدن شلوارهای رنگی در بهار و تابستون خیلی هم هیجان انگیزه اما این موضوع در مورد پاییز و زمستون صدق نمی کنه. پس از پوشیدن شلوارهای رنگی و طرحدار در پاییز دوری کنین.

جانشین: رنگای خنثی
شلوارهای رنگی اصلا در پاییز قشنگتر و جذاب نیستن. بهتره که به جای شلوارهای قرمز و زرد و… شلوارهایی به رنگ زیتونی یا آبی به تن کنین تا با اختلافی که با محیط دور و برتون بوجود میاره، بیشتر به چشم آیند.

اشتباه: یه لباس خیلی گرم
از اونجا که پاییز تکلیف اش با دمای هوا مشخص نیس، ممکنه یه ساعت سرد و ساعتی بعد گرم باشه، پس پوشیدن یه لباس خیلی گرم مانند کاپشن، اصلا انتخاب عاقلانه ای نیس چون اگه ذره ای گرم تون شه، هیچ چاره ای ندارین. پس این نوع لباسا رو واسه روزای خیلی سرد خود کنار بذارین.

جانشین: چند دست لباس
با پوشیدن چندین لایه لباس، با تغییر هوا در فصل پاییز، خیلی راحت می تونین لباس هاتون رو کم یا زیاد کنین.

اشتباه: پارچه های کتانی
پارچه های کتانی بسیار خنک ان، به خاطر همین بهترین انتخاب واسه تابستون هستن اما تو روزهایی که باد می وزد، پوشیدن لباسای کتانی بدترین انتخابه.

جانشین: پارچه های پشمی
پوشیدن لباسای پنبه ای، از اون جهت که شما رو خوب گرم نگه می داره، بهترین انتخاب در فصل پاییز است.

اشتباه: راه راه سفید
لباسای راه راه سفید و مشکی یکی از مدل لباس هاییه که در بهار و تابستون طرفداران زیادی داره اما این رنگ سرد واسه فصلای پاییز و زمستون اصلا مناسب نیس.

جانشین: راه راه رنگی
اگه به لباسای راه راه علاقه دارین، تلاش کنین از رنگای گرم استفاده کنین. جنس لباس تون هم اگه پشمی باشه، از این جهت که بدن شما رو گرم نگه می داره، بهتره.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *